Kodlama Platformu

Erlab Medya Teknolojileri VideoBulut Kodlama Platformu ile Bulut Mimarinin gücünden faydalanarak, büyük miktarlarda içeriğin farklı cihazların, farklı işletim sistemlerinde isteğe bağlı oynatılabilecek şekilde verimli dönüştürülmesi sağlanır.

Erlab Medya Teknolojileri VideoBulut Kodlama Platformu, tek kaynaktan çıkan adaptif yayınlamanın herhangi bir web tarayıcısı, işletim sistemi, medya oynatıcısı veya cihaz tarafından izlenebilmesi için gerekli dağıtım ağını sağlamaktadır.

Canlı Yayın

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu’nun Canlı Bulut Dönüştürme API, içerik sağlayıcıların; tek bir RTMP kaynağından birden fazla cihaza adaptif bit hızı akışı sunmalarını sağlar. Güçlü bulut kod dönüştürme platformumuz, karmaşıklığı ve operasyonel maliyeti azaltır, bant genişliği sorunlarını ortadan kaldırır ve görüntüleyenlere, istedikleri cihazda yüksek kalitede kullanıcı deneyimi sağlar.

İstek Gönderme

Canlı kodlama ihtiyaçlarınızı karşılayan ayarları seçerek, API’larımızı ya da Erlab Medya Teknolojileri VideoBulut Portalını canlı yayın kanalı olarak kullanabilirsiniz.

Yayınlamaya Başlama

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu RTMP yayını alarak, RTMP ya da HLS yayınlardaki çoklu bit hızını çevirir ve bunları API çağrısında belirtilen İçerik Dağıtım Ağı’nın konumunu ayarlar.

Bildirim Gönderme

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu, oynatma için kullanılabilir hale gelen yayınlar, yayınlanan bit hızlarına ve formatlarına göre HTTP bildirimleri göndermektedir.

Bulut Kodlama

Medyayı, çoklu cihazlara ve depolama yerlerine dağıtmak, çeşitli formatlar kullanarak etkili bir şekilde kodlamak, birçok yayın şirketinin karşılaştığı bir zorluktur. Yayın endüstrisinde rekabet edebilmek için kodlamanın hızlı, büyük kodlama kümelerini işleyebilecek kadar güçlü ve iyi yönetilmesi gerekir. Bu nedenle, Erlab hizmet olarak bulut tabanlı video kodlama sunar ve pazardaki rakiplerine göre daha hızlı ve daha iyidir. Cloud computing sadece ölçeklenebilirlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda minimum zaman ve altyapı maliyeti ile yüksek hacimli kodlama veya kod dönüştürme sağlar.

Hızlı ve Kaliteli Video Kodlama

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu, daha hızlı ve daha iyi video kodlama sağlayan GPU tabanlı bir B2B kodlayıcı çözümüdür. HD kalitesinde video bile gerçek zamanlıdan daha hızlı kodlanır.

Hızlı ve Kolay API Entegrasyonu

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu’nun API'siyle bir kaç kod kullanarak platformumuzla bütünleşeceksiniz.

Herhangi Bir Videodan Tüm Cihazlara

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu,% 99.9'luk kodlama başarısına sahiptir ve piyasadaki hemen her cihaz için çıktıları desteklemektedir.

Sınırsız Ölçeklendirme

Bulut altyapımız sizin için anında ölçeklenir ve size boşta sunucu süresi için maliyet arttırmadan büyük kodlama yeteneklerinin gücünü verir.

MPEG DASH & HLS Desteği

Hem DASH hem de HLS kodlayarak, videonuzun herhangi bir cihazda ve herhangi bir tarayıcıda oynatabilirsiniz.

Hibrit Bulut Kodlama

Hibrit Bulut Kodlama platformu olan Erlab Medya Teknolojileri Kodlama platformu, sunucu yönetimi olmaksızın kodlama yaparak, hızlı şekilde ölçeklenirken, basit ancak güçlü API'miz, müşterilerin birkaç saat içinde kalkıp başlamalarını sağlar. Dahakompleks işletmeler için, hibrit bir çözüm olarak kutu destekli kodlama dalıdır.

Hibrit Sayesinde Daha Hızlı

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu, daha hızlı ve daha iyi video kodlama sağlayan GPU tabanlı bir B2B kodlayıcı çözümüdür. HD kalitesinde video bile gerçek zamanlıdan daha hızlı kodlanır.

Grafik İşlemci ile Daha Kaliteli

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu’nun API Uygulamasında bir kaç kod kullanarak belgelerinizi kolayca platformumuza entegre edebilirsiniz.

Daha İyi Düzenleme

Erlab Medya Teknolojileri Kodlama Platformu, piyasadaki yaklaşık her çeşit çıktı cihazlarını destekler ve sektörde %99.9 hızlı kodlama başarısına sahiptir.

VideoBulut'u Keşfet
ÜCRETSİZ DENE
100 Dakika Kodlama + 100 MB Depolama